Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Między Rurytanią a Molwanią - Blog Ziemowita Szczerka Między Rurytanią a Molwanią - Blog Ziemowita Szczerka Między Rurytanią a Molwanią - Blog Ziemowita Szczerka

2.02.2018
piątek

Zabrać gówniarzom tożsamość narodową

2 lutego 2018, piątek,

Tym, którzy mają nadzieję, że polskie i żydowskie co bardziej narodowo czułe obozy jakoś się dogadają, chciałbym uprzejmie przypomnieć, że oba ludy żyły obok siebie przez wieki i nie tylko nie wtarły się w siebie, ale prawie po tysiącu lat nadal tak się serdecznie nie cierpiały i nie znały.

I wydaje się, że tylko ci, którzy mieli odwagę w tych dwóch histerycznych ludach podchodzić do swojej tożsamości w sposób luźny i nieobsesyjny, traktować je nie absolutnie, tylko po ludzku, tak jak się traktuje kolor włosów czy upodobania kulinarne, zachowali w tej sytuacji nie tylko zdrowy rozsądek, ale i człowieczeństwo.

Reszta padła – i nadal pada – ofiarą jakiegoś opętańczego i toksycznego kołowrotu wiecznego rozdrapywania ran, histerycznego wybielania się w oczach świata, która to toksyna nadal w nacjonalistach obu narodów mocno tkwi.

Trzeba by Wam zabrać tożsamość narodową, jeśli nie umiecie się nią bawić, gówniarze. Bo to tak, jakby się bachory bawiły bombą nuklearną.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 8

Dodaj komentarz »
 1. Są ludzie, dla których tożsamość narodowa jest jednym wyróżnikiem i powodem do dumy. Może zostaje im jeszcze utożsamiane się z klubem sportowym. To lud plemienny.

 2. Włosy jak włosy, ale z upodobobaniami kulinarnymi już bym ostrożnie…
  Poszczególne gusta też mogą się coponiektórym nie podobać….

 3. Pomny koszmarnych wydarzeń sprzed ponad 70 lat, które jeszcze w nas trwają póki żyją ludzie, którzy to przeszli i jakimś cudem (niejednokrotnie) przeżyli, wciąż nie mogę uwierzyć, że w 2018 ta sprawa tak elektryzuje i, o zgrozo, nie tych, co powinna – niedouczeni durnie biorą się za ustawę, olewają ekspertów, którzy ostrzegają przed konsekwencjami i teraz jak Rejtan bronią naszego narodu, który chyba nie do końca wie, o co chodzi, ale się mobilizuje.

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. No właśnie. Łobuzerię trzeba zapędzić do roboty i nauki, a nie hasania po lasach z portretami Hitlera i swastykami. Niestety problem w tym, że rodzice scedowali wychowanie swoich pociech na Internet i rówieśników, a sami ograniczają się często do roli tzw. sponsorów, tzn. dostarczycieli wyłącznie gotówki na utrzymanie i dachu nad głową, a próżnię wychowawczą, którą zostawiają, wypełniają samozwańczy dostawcy „prostych rozwiązań”, którzy dają złudne poczucie siły i przynależności.

 6. Dobrze, celnie – i co z tego? Pomoże to coś? Ktoś dojdzie do rozumu? Marne szanse!

 7. Szanowny Pan po raz kolejny usiluje byc dowcipny.

 8. Nie łapię tego krótkiego w końcu tekstu. Że niby z czego Żydzi się wybielają? Nie rozumiem. Nie będzie łatwo wskazać drugiej takiej nacji, która byłaby z taką częstotliwością przeganiana i wyganiana, bita, poniżana i w końcu prawie zamordowana. Jak się ma taką historię Panie Szczerek, to nie ma potrzeby rozdrapywania i pokazywania ran, bo je najzwyczajniej w świecie widać. Oczywiście Janek i Małgosia niekoniecznie wszystko zobaczą z przyczyn ogólnie znanych pod nazwą ignorancja.

 9. Aha, niech Pan pisze o tym, co do tej pory. Lubię to i czytam. Żydom daj Pan spokój.