Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Między Rurytanią a Molwanią - Blog Ziemowita Szczerka Między Rurytanią a Molwanią - Blog Ziemowita Szczerka Między Rurytanią a Molwanią - Blog Ziemowita Szczerka

7.04.2017
piątek

Koniec niedźwiedziej przyjaźni Trumpa i Putina?

7 kwietnia 2017, piątek,

No i cóż, wygląda na to, że po amerykańskim ataku na Asada wielka niedźwiedzia przyjaźń Trumpa i Putina może legnąć w gruzach.

Potwierdziłaby się tylko teoria, że radykałowie i narodowi populiści tego świata mogą się lubić tylko w okresie początkowym, w ramach wspólnego, antyliberalnodemokratycznego miziania. A potem i tak pójdą na kosy, jeśli tylko mają przeciwne interesy.

Powodzenia, nieszczęsne środkowoeuropejskie Bordurie, którym się wydaje, że jeśli zjednoczą się przeciw złemu Zachodowi w swojej nacjonalistycznej pan-paranoi, to już na wieki pokój zapanuje w regionie i szczęśliwość.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 9

Dodaj komentarz »
 1. O przyjaźnii Trumpa i Putina trąbiły lewackie media z polityką na czele i jej „redaktorami”

 2. I co – sądzi Pan, że to powód do otwarcia szampana?

 3. Naprawdę czyta Pan Tintina?

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. Klawiature jest cierpliwa i mozna rozne bajki pisac. Pisze Pan bajki, gdyz zadnej przyjazni, „niedzwiedziej” czy jakiejkolwiek nie bylo. To sa wytwory chorej wyobrazni i wobec tego nic w gruzach lec nie moze. Rzeczywiscie lektura artykulow polskich publicystow ( zreszta czesci tzw zachodnich rowniez ) przyprawia o mdlosci.

  Pozdrawiam

 6. Syria już chyba piąty rok jest polem bitwy. Jak tak dalej pójdzie, z tego niegdyś pięknego kraju niewiele zostanie.

 7. „Koniec niedźwiedziej przyjaźni Trumpa i Putina?” – twierdzi autor bloga.
  Ale wierność wasali pozostaje niezachwiana. Trudne jest życie wasala , panie Ziemowicie.
  Taki wasal musi przyjmować oficjalne interpretacje wydarzeń jako własne. Nie wstydzi się żony i własnych dzieci i powtarza w TV bzdury, które uznaje za prawdę.
  Cały naród powinien przesyłać wyrazy współczucia najwyższemu tubylczemu wasalowi, życząc mu hartu ducha w tym koncercie kłamstw i zmyśleń w które nie wierzy, ale uparcie powtarza w mediach. Tak trzymać. Oto walczyła Solidarność.

 8. Może i ci środkowoeuropejscy politycy nie są zbyt inteligentni i dalekowzroczni, ale ci zachodni(bez USA) pacyfiści z Syldavi na pewno nas przed Putinem nie obronią…No chyba że wierzy Pan w cuda.

 9. Panie redaktorze, glupoty pan pisze. Nie bylo nigdy zadnej przjazni Trumpa z Putinem.
  Rozumiem ze pan bezmyslnie przepisuje oskarzenia rzucane przez Demokratow, ale jak do tej pory nic konkretnego Demokraci nie przedstawili. Trump, ten niby przyjaciel Putina wycofal ograniczenia nalozone na przemysl wydobywczy przez „wroga” Putina, Obame tak ze cena ropy na dlugo sie nie podniesie i uderza mocno w Rosje. . I taka to jest niedzwiedzia przyjazn Trumpa z Putinem. Ciekawy tez jestem dlaczego nie nazywal pan Hilary Clinton przyjaciolka Putina. Przeciez to on bedac Sekretarzem Stanu doprowadzila do sprzedazy 20% amerykanskiego uranu Rosjanom, i za ta przysluge Clinton Fundation dostala 20 mil dolarow. Ona tez zrobila wspanialy „reset” z Rosja ktory Polska tez odczula.

 10. „Powodzenia, nieszczęsne środkowoeuropejskie Bordurie, którym się wydaje, że jeśli zjednoczą się przeciw złemu Zachodowi w swojej nacjonalistycznej pan-paranoi, to już na wieki pokój zapanuje w regionie i szczęśliwość.”
  Nawet jeśli pan Szczerek pisze o ataku Trumpa musi wpleść w to nasz region. Aż boję się spytać jak wygląda z nim rozmowa o pogodzie.